Ankara Web Tasarım  
       Google Adwords, kelime tabanlı internet reklamlarıdır. Google'ın anahtar kelime ve içerik eşleştirme temeline dayalı reklam programıdır. Google AdWords, bütçeniz ne olursa olsun Google'da reklam yayınlamanın hızlı ve basit bir yoludur.
 
 
       Google Reklamlarında  Yalnızca bir kullanıcı reklamınızı tıkladığında ödeme yaparsınız. Aydınwebs in Google Advertising Professional Sertifikalı Yöneticisi tarafından yönetilen Google Sponsor Bağlantı  daha çok tasarruf etmeniz amacıyla,  reklamınızın konumunu korumak için gereken en düşük maliyeti ödemenizi sağlamak için, ödediğiniz gerçek TBM'yi otomatik olarak düşürür.
 
Adwords programına kayıt olduğunuzda aşağıdaki kanallarda reklamınız gözükecektir.
 
Google Arama motorunda: Sağ tarafta veya en üstte sponsor bağlantı şeklinde.
 
Arama Ortakları Sayfalarında: Arama ortakları arama altyapısı olarak Google motorunu kullanan portal ya da sitelerdir. Adwords reklamları bu sitelerde, arama sonuçlarının en üstünde gösterilir.
 
İçerik Ortaklarının sayfalarında: İçerik ortakları, adsense programına kayıtlı web siteleridir. Bu sitelerdeki Adwords reklamları, içerik ortaklarının belirlediği yerlerde görüntülenmektedir.  
 
Sistem Nasıl çalışıyor
Reklamlarınızı oluşturuyoruz 
Reklamlarınızı oluşturup, işletmenizle ilişkili kelime veya deyimler olan anahtar kelimelerinizi belirliyoruz.
 
Reklamlarınız Google’da görünür 
İnsanlar Google’da anahtar kelimelerinizden birini aradığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünebilir. 
Böylece, zaten sizinle ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapıyor olursunuz.
 
Müşteri kazanıyorsunuz 
İnsanlar satın almak veya hakkınızda bilgi edinmek için reklamınızı tıklayabilir. Bu kadar kolaydır!  
 
Anahtar kelimeler, başkalarının Google’da aradığı kelimelerdir Reklamınız diğer ilişkili arama sonuçlarının yanında görünür.
 
Neden İşe Yarıyor
Hedef kapsam 
Google’da arama yapan kişilere artık reklam yapabilirsiniz. Google’ın arama sonuçlarında şimdiden görünüyor olsanız bile, AdWords, Google’da ve reklamcılık ağımızda yeni hedef kitleleri hedeflemenize yardımcı olabilir. 
 
Ölçülebilir değer 
Aylık ve günlük üst maliyetinizi siz belirlersiniz ve sürpriz tutarlarla karşılaşmazsınız.
 
Maliyetler ve Ödeme
 
Bütçenizi belirleyin 
Minimum harcama sorumluluğunuz yoktur--AdWords için ödediğiniz tutar tümüyle size kalmıştır. Örneğin, günlük bütçe olarak 7,5 YTL belirleyebilir ve reklamınız her tıklandığında 7,5 kuruş ödemeyi seçebilirsiniz.
 
Varsayımlardan kaçının 
Anahtar kelime trafiği ve maliyet tahminleri, anahtar kelimeleri seçme ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda bilinçli kararlar verebilmeniz için sağlanır.
 
Yalnızca sonuçlar için ödeme yapın 
Reklamlarınız görüntülendiğinde değil, yalnızca reklamlarınız tıklanırsa ödeme yaparsınız. 
Ödeme seçenekleri ülkeye ve para birimine göre değişmektedir.
 
Bulunduğunuz bölgeye özel reklam
 
Yerel ve bölgesel hedefleme 
Reklamlarınızı sadece belirli bir bölgede arama yapan kişilere görüntülenecek biçimde ayarlanır. Artık, mesela bulunduğunuz yere 40 kilometre uzaklıktaki online müşterileri kolayca hedefleyebilirsiniz. 
İşletmenizin yakınında hedeflemek üzere özel bir bölge tanımlanır
 
Google Sponsor Reklamlarında Aydınwebs Farkı
Profesyonel Destek
 
Reklam metniniz internet reklamçılığında büyük kampanya yönetim deneyimine sahip Aydınwebs  bünyesindeki uzmanlar (Google Advertising Professional) tarafından hazırlanır, raporlanır ve interaktif olarak yönetilir.
 
En Ekonomik Maliyet
 
Google reklamları performans tabanlıdır, Aydınwebs  tarafından hazırlanan yüksek performans gösteren reklamlar ile daha düşük maliyet ile daha yüksek performans elde edersiniz. Reklamınızın daha düşük maliyetle, daha üst sıralarda gözükür, bu sayede daha yüksek tıklanma oranlarına ulaşılır.
 
Raporlama
 
Kampanyanızın başarı raporları (tıklama oranları, maliyetler) uzmanlarımız tarafından interaktif olarak kontrol edilerek en uygun şartlar ile reklamlarınızın kitlenize ulaştırılması garantilenir.
 
Güncellik
 
Aydınwebs  uzmanları tarafından sürekli yapılan araştırma ve internet kullanıcı trendleri analizlerine göre reklamlarınız sürekli güncellenir. Hedef kitlenize ve ürünlerinize uygun olarak kampanyalarınız güncel gelişmelere (etkinlikler, özel günler hatta haberler) göre düzenlenir.
 
Bütçeniz ne olursa olsun, reklamlarınızı Google’da görüntüleyebilirsiniz.
 
Anında Destek
 
Aydınwebs WEB uzmanları google sponsor reklam başlatmak istediğinizde anında bu hizmeti başlatabilir ve istediğiniz an reklam içeriğinizi ve maliyetlerinizi değiştirebilir.